در باور دل عیسی(ع) کجایی است؟

عیسی(ع)شده دل رازی خدایی است.

این نغمه سروده! شعر جاریست!

عیسی(ع) به زمانی کربلایی است.

وقتی با فهم خودم برای جستجوی حق تلاش می کردم مطالبی را که در پائین نوشتم به سختی بدست آوردم.شاید خیلی از ضعف ها در خودسازی و همراهی جامعه ولایت فقیه برای رسیدن به منجی عالم(عج)داشته باشم اما باور دارم موهبت های امام زمان(عج) بسیاری از مسائل را حل می کنه

حضرت عیسی(ع) با امام زمان(عج) به اذن الهی ظهور می فرمایند.و مفهوم یک دین را  برای نجات بشریت از دردها و آلام می آورند.که مستکبران جهان بر آن کفر و ظلم روا داشته اند.آن زمان معلوم می شود چگونه این همه ظلم و مکر،این همه دورویی و نفاق برای ظلم و مکر!از بین می رود و هر آنچه حق است جاری می گردد،تلاش برای زمینه سازی ظهور از خود سازی(انجام واجبات دین و پرهیز از حرام) و سپس ساختن جامعه در پرتو ولایت فقیه محقق می شود.بسیاری از امدادهای الهی غیبی است از جمله این که راه حق از غیب مشخص شده است.و قرآن مفاهیم غیبی بسیاری دارد.در مفاهیم قرآن باوری نهفته و نهادینه شده که راه گشایش حق اهل بیت(ع) می باشد.(انما یرید الله لیذهب عنکم الرجس اهل البیت و یطهرکم تطهیرا)بنابراین طبق اراده الهی آنان کسانی هستند که کمترین ذره ای ناپاکی و پلیدی ندارند و امام زمان(عج) عصاره وجودی اهل بیت علیهم السلام است.خب هر که قدم در راه تحقیق برای فهم حق و رسیدن به شفای الهی گذارد.این را می یابد پس از اینکه یافت می بیند باید برای ظهور تلاش کند و متوجه می شود لشکری برای این ظهور تلاش می کند و لشکری با آن مخالفت!در قرآن می بیند لشکر حق درستی و دین را می خواهد و لشکر مقابل ناراستی و کژی.در قرآن می بیند سلاح لشکر حق دفاع و دین خواهی است.و سلاح لشکر مقابل دسیسه و تحمیل.در قرآن می بیند خداوند به مستضعفین برای جاری شدن مسائل نهادینه دینی نظر دارد و از آن ها حمایت می کند.در مقابل مخالفان ولایت فقیه برای ظلم و ضعیف کشی تلاش می کنند. امروز می بینیم ولایت فقیه شیعه و سنی و مسیحی و هر مستضعف دین خواه را برای رسیدن به حق همراهی و حمایت می کند.پس ولایت فقیه برای ظهور منجی تلاش می کند.در مقابل می بینیم مخالفان ولایت فقیه انواع فتنه و آشوب،آسیب و جنگ و دسیسه علیه شیعه و سنی و مسیحی و هر مستضعف دین خواه روا می دارند و هر روز جریح تر می شوند.پس آن ها در مقابله و جنگ با منجی بشریت(عج) و با خداوند تلاش می کنند.از هر فرصت برای دسیسه ها در منحرف کردن مستضعفان از راه ولایت فقیه دریغ نمی کنندبنابراین در فهم و اندیشه ام این ماند :که با همه وجود در راه ولایت فقیه برای زمینه سازی ظهور منجی عالم(عج) تلاش کردن درست است.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها